Консалтінг та послуги в сфері інтернет маркетингу

welcome to taiko digital agency

Розробока сайтів на WP, просування сайту в пошукових системах (SEO), реклама в інтернеті, SMM

Послуги

Розробка сайтів на WP

Розробка брендбуку

Настройка аналітики

Просування сайту в пошукових системах (SEO)

Копірайтинг

Розробка відео роликів, банерів

Реклама в пошуку google та ін.

Банерна реклама в інтернеті

Реклама в соц.мережах

SMM

Відгуки КЛИЄНТІВ​

5/5
Ми співпрацюємо вже багато років. За цей час стали справжніми партнерами. Хлопці роблять нам не тільки рекламу в інтернеті і SEO, але і надають консультації з інших питань.
[:en]medical genomics[:]
Юрий Б.
ООО МГУ-2000
5/5
Звернулися за рекомендацією знайомих за аудитом і оптимізацією рекламних акаунтів google. У підсумку, ефективність реклами виросла в 5 разів, а ми отримали консультацію як працювати надалі.
линз маркет
Виктор О.
Линзмаркет
5/5
Працюємо по багатьох проектах і замовляємо абсолютно різні послуги. Імпонує клієнтоорієнтованість - нам завжди намагаються допомогти, при чому в досить стислі терміни.
[:en]энерго тренд[:]
Сергей К.
ООО Энерго тренд
5/5
Ми брали повний комплект послуг - розробку брендбуку, сайт, рекламу. Залишилися дуже задоволені. Працюємо в Чехії, тому порадувало, що можемо комунікувати російською мовою.
[:en]bagsnmore[:]
Татьяна Ч.
bags'n'more

прО нас

[:en]google partners[:]

Ми знаємо, що нашим клієнтам важливий результат, тому ми завжди робимо трішки більше. Основна місія агентства – за допомогою сучасних технологій забезпечити клієнтам максимально ефективне присутність в інтернеті.

Компанія Taiko Digital була створена в Україні в травні 2014 року, а з серпня 2016 працює також і в Чехії і з тих пір допомогло більше сотні клієнтам.

напишіть нам